ZABIEGI STOSOWANE PRZED I PO OPERACJACH PLASTYCZNYCH:

 

Liposukcja(przed)-masaż ujędrniający w celu poprawienia jędrności skóry (po)-drenaż limfatyczny, mobilizacja blizn podskórnych w celu szybszego gojenia, masaż ujędrniający.

Face Lifting(przed)-masaż twarzy w celu poprawienia jędrności odżywienia skóry (po)-drenaż limfatyczny, masaż blizn pooperacyjnych przyspieszających gojenie.

Plastyka Brzucha(przed)-masaż ujędrniający (po)-drenaż limfatyczny, masaż blizn pooperacyjnych.

Plastyka Piersi(po)-drenaż limfatyczny, masaż blizn pooperacyjnych.

Implanty Piersi(po)-drenaż limfatyczny, masaż blizn pooperacyjnych.

Czas trwania 60 min 100 zl

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu środka ułatwiającego poślizg np. oliwki, kremu do masażu, talku lub maści leczniczej. Najczęściej stosuje się tradycyjne techniki masowania, czyli głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, rolowanie, oklepywanie, wibrację i wstrząsanie. W czasie masażu odpręża się i relaksuje nasze ciało, a zwłaszcza miejsca pełne napięcia i bólu. Masaż ten ma również charakter energetyczny, a poszczególne jego techniki wykorzystywane są w masażu leczniczym i sportowym. Regularne stosowanie masażu wpływa korzystnie zarówno na poszczególne układy jak i narządy ciała. Masaż klasyczny poprawia także wygląd skóry dzięki czemu jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

Czas trwania 60 min. 100 zł.

MASAŻ LECZNICZY ( MASAŻ Z ELEMENTAMI REHABILITACJI )

Oparty jest na technikach masażu klasycznego. Głównym celem jest leczenie pewnych zaburzeń organizmu poprzez zabiegi manualne. Każdy taki masaż może być poprzedzany zabiegami fizykalnymi np. naświetlaniem lampą Solux, okładami lub kompresem rozgrzewającym, chłodzącym czy też wykonywany z użyciem środków wspomagających zabieg np. różnego rodzaju maści lecznicze działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco.

Czas trwania 60 min 120 zł

MASAŻ LECZNICZY STÓP i PODUDZI

Różne obszary na stopach i dłoniach odpowiadają poszczególnym częścią ciała i tym samym masując je lub uciskając określone punkty można oddziaływać na konkretny narząd.
Celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach.
Strefy ciała biegną wzdłuż od palców nóg do głowy na obu stronach parzyście.

Czas trwania 60 min.100 zł.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty lub innych urządzeń do tego celu stworzonych, usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo drenażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet do kilku razy dziennie.Za twórcę drenażu limfatycznego uważa się Emila Voddera, duńskiego lekarza. Drenażu używa się z powodzeniem nie tylko jako masaż ogólny, ale też jako zabieg kosmetyczny twarzy. Jest leczeniem wspomagającym przy mastektomii lub obrzęku limfatycznym. Drenaż limfatyczny może być wykonywany manualnie poprzez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Inną formą drenażu limfatycznego jest użycie specjalnych aparatów do masażu

Przeciwwskazania

 • aktywna choroba nowotworowa, stany po operacyjnym usunięciu nowotworów
 • zapalenie naczyń chłonnych
 • obrzęk powstały na skutek ostrych stanów zapalnych
 • zakrzepica żył głębokich (w przeciągu ostatniego pół roku)
 • choroby skóry
 • podwyższona temperatura ciała
 • niewydolność serca
 • otwarte rany
 • czynna gruźlica płuc
 • guzki niewiadomego pochodzenia

Czas trwania 60/90 min 100/150 zl

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY (peeling +masaż )
(nogi+brzuch+pośladki)

Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż może być niekiedy nieprzyjemny dla osoby masowanej ze względu na uczucie występującego bólu przy stosowaniu technik z dużą siłą. Do tego rodzaju masażu używa się kremów zawierających substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety. WSPOMAGAJĄCY WALKĘ Z CELULITEM

Czas trwania 60 min. 150 zł

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańkami jest odmianą terapii podciśnieniowej i stanowi odwrotność terapii uciskowej. Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. W masażu bańkami mamy do czynienia z dwojakiego rodzaju oddziaływaniem : mechanicznym i odruchowym. Masaż ten klasyfikowany jest jako masaż wspomagający proces odchudzania i walki z celulitem.

Czas trwania masażu wybranej partii ciała wynosi do 30 min.

Przeciwwskazania

 • aktywna choroba nowotworowa, stany po operacyjnym usunięciu nowotworów
 • zapalenie naczyń chłonnych
 • obrzęk powstały na skutek ostrych stanów zapalnych
 • zakrzepica żył głębokich (w przeciągu ostatniego pół roku)
 • choroby skóry
 • podwyższona temperatura ciała
 • niewydolność serca
 • otwarte rany
 • czynna gruźlica płuc
 • guzki niewiadomego pochodzenia

Czas trwania 30 min 80 zł