Girls_Massage_015223_

MASAŻE SPA

 

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA

Dla osób żyjących w ciągłym stresie, najodpowiedniejszą formę masażu stanowi masaż relaksacyjny. Prawidłowo wykonany masaż relaksacyjny pobudza skórę i mięśnie pacjenta (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi. Do tej formy masażu stosuje się zazwyczaj wszelkiego rodzaju aromatyczne zapachy (świece, kadzidełka) oraz odprężającą muzykę. Spokojny i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości takie jak: różnego rodzaju bóle głowy i pleców, jak również zaburzenia koncentracji, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu.
Czas trwania 90 min 150 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY TWARZY i GŁOWY

Dzięki systematycznemu wykonywaniu masażu twarzy skóra staje się jędrniejsza, gładsza i wygląda młodziej. Tak jak podczas sesji któregokolwiek typu masażu znika napięcie, tak dzięki masowaniu twarzy, zmarszczki i linie mimiczne ulegają zmniejszeniu, poprawia się krążenie krwi, skóra przywraca naturalną wilgotność, wszelkie toksyny łatwiej są usuwane, a twarz znowu zaczyna promienieć blaskiem. Oprócz tego, masaż twarzy okazuje się być prawdziwym antidotum na męczące migreny, zespół napięcia przedmiesiączkowego, bóle zatok, czy wzmożony stres.
Czas trwania 30 min 80 zł.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY (PEELING+MASAŻ)

Masaż Aromaterapeutyczny – masaż całego ciała i/lub w zależności od celu zabiegu masaż miejscowy. We wszystkich przypadkach do masażu stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczone w naturalnych olejkach roślinnych. Do masażu olejki eteryczne rozpuszcza się się w oleju w proporcji 15-30 kropli mieszaniny olejków na 50 mililitrów (około 1/5 do 1/4 szklanki oleju).
Czas trwania 90 min 150 zł

MASAŻ LOMI LOMI NUI

Lomi Lomi Nui to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem. Wykonywali ją w świątyniach Kahuni (mistrzowie i strażnicy tajemnicy) jako ceremonię oczyszczenia i uzdrowienia. Strzegli oni swej tajemnicy aż do ostatnich lat. Masaż ten kryje w sobie filozofię Huny, według której cały świat to wzajemnie przenikająca się energia, którą można wykorzystać do własnych potrzeb. Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napięć w mięśniach, ale również usunięcie blokad wewnątrz człowieka. Działanie masażu Masaż Lomi Lomi Nui działa na poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Na poziomie fizycznym rozluźnia mięśnie, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, wspomaga przemianę materii i trawienie. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Poprawia krążenie, wpływa dodatnio na odmłodzenie całego ciała. Rozluźnienie mięśni uwalnia nas od napięć powstałych podczas stresu odblokowując swobodny przepływ energii. Na poziomie emocjonalnym masaż pomaga usunąć z naszego wnętrza istniejące lęki i obawy. Pomaga również uwolnić nas od obciążających przyzwyczajeń. Pozwala to nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i problemy codziennego życia, znalezienie nowych sposobów na ich rozwiązanie. Podczas masażu często pojawia się u nas chęć zmiany dotyczącej sytuacji życiowej. Odnajdujemy siły i sposoby żeby tego dokonać. Na poziomie duchowym zwiększą samoakceptacje i rozumienie otaczającego świata. Na poziomie energetycznym poprawia przepływ energii wewnątrz naszego ciała i pobudza nas do działania.

MASAŻ LOMI LOMI

Jest idealnym środkiem na szybkie, zagonione i często niedbałe życie jakie prowadzimy, na nadmiar bodźców atakujących nas zewsząd, na wypalenie zawodowe lub stany depresyjne. To zwrot w kierunku siebie samego i powiedzenia sobie, że” to mój czas, to ja sam(a) jestem w tej chwili najważniejszy(a) dla siebie”. Wszechświat potrafi nas za taki zwrot w życiu, czasem nadspodziewanie szczodrze wynagrodzić.

Czas trwania 90 min 200 zł

MASAŻ TAJSKI

To masaż, który nie przypomina w niczym naszych tradycyjnych masaży klasycznych. Wykonywany jest na macie ułożonej na podłodze, bez użycia olejków, przez luźne ubranie. Masażysta wykorzystuje tu rozmaite techniki, głównie rytmiczny, powolny nacisk ciałem a także elementy rozciągania, biernej jogi oraz pracy z kanałami energetycznymi. W masażu tajskim przede wszystkim uciskane są określone punkty na całym ciele – począwszy od stóp a następnie kolejnych partii ciała idąc w kierunku głowy. Masaż tajski wykonywany jest nie tylko dłońmi ale także kciukami, nadgarstkami, przedramionami a nawet łokciami, kolanami i stopami. Masowana osoba przyjmuje w trakcie masażu wiele różnych pozycji właściwych dla jogi – z tego względu masaż tajski bywa nazywany „jogą dla leniwych”. Rozciąganie mięśni ciała odpowiadające temu, jakie stosowane jest w jodze, powoduje zwiększenie zasięgu ruchów, a także rozluźnienie mięśni. Momentami masaż jest bardzo intensywnie odbierany i może być nieco bolesny – zwłaszcza na początku ale doskonale odpręża i redukuje zmęczenie mięsni i stawów. Masaż tajski ma na celu przewrócenie harmonii organizmu – odblokowuje przepływ energii, pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi i limfy, wzmacnia układ odpornościowy organizmu a także rozluźnia mięśnie i poprawia sprawność ruchową. Jednocześnie zapewnia głęboki relaks, który wywołuje w organizmie wiele pozytywnych zmian prowadzących do przywrócenia równowagi i harmonii.
Czas trwania 90 min 200 zł

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami może też sposobem walki ze wzmożonym napięciem mięśni. Metoda ta jest przyjemna dla pacjenta, jak również dla terapeuty. W badaniach opisanych w tej pracy zauważono, że przy kolejnym zabiegu temperatura ciała była wyższa niż wcześniej, również napięcie mięśni malało. Masaż ten ma podobne działanie do ciepłych kąpieli. Wszystkie badane osoby oceniły zabieg jako bardzo przyjemny i pożyteczny, co potwierdza, że działał on nie tylko na ciało, ale również na psychikę.Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami przywraca równowagę ciała i umysłu. Głównym celem jest przywrócenie homeostazy, do czego wykorzystywane są ciepłe i zimne kamienie. Stosowane tu bodźce mechaniczne i termiczne wywołują określone reakcje organizmu. Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami oddziaływuje na cały organizm. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona. Zyskuje elastyczność i jędrność. W mięśniach wyrównuje się napięcie, są one bardziej elastyczne, a po długotrwałym wysiłku szybciej się regenerują. W układzie krwionośnym i limfatycznym poprawia się przepływ, ulepszony jest odpływ krwi żylnej i praca serca. Masaż gorącymi kamieniami zmniejsza stres, przywraca równowagę pomiędzy układem współczulnym i przywspółczulnym. Działa uspokajająco i przeciwbólowo. Masaż rozpoczyna się od rozgrzania kamieni w wodzie do temperatury około 50- 60 stopni C i przygotowania pacjenta. Daną część ciała przygotowujemy do masażu poprzez głaskanie. Na skórę stosowana jest oliwka, żeby uzyskać poślizg kamieni. Następnie terapeuta wykonuje głaskanie ciepłymi kamieniami. W ten sposób pacjent przyzwyczaja się do ciepła i można dostosować temperaturę kamienia do odczuć danej osoby. Gdy kamień jest na tyle ochłodzony, że można go utrzymać w ręce, a pacjent toleruje daną temperaturę, wykonywany jest szybkimi ruchami masaż kamieniami. W miarę jak kamień się ochładza, tempo masażu maleje i gdy pacjent wyrazi zgodę, terapeuta kładzie kamień w odpowiednim miejscu na ciele pacjenta. Czas zabiegu na całe ciało nie powinien być krótszy niż 60 minut i nie dłuższy niż 90 minut.
Czas trwania 90 min 160 zł

MASAŻ MIODEM

Masaż miodem ma działanie terapeutyczne, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Poprawia ukrwienie, zmniejsza napięcie mięśni, stymuluje metabolizm, . Zapach miodu oddziałuje na zmysły i pozostawia na ciele uwodzicielską woń. Może być wykorzystywany jako masaż odchudzający. Jego właściwości lecznicze wykorzystuje się w chorobach górnych i dolnych dróg oddechowych.

Czas trwania masażu wybranej partii ciała 30 min 80 zł

MASAŻ CZEKOLADĄ

– odżywienie i dotlenienie skóry

– wyzwala endorfiny (hormony szczęścia)

Czas trwania masażu wybranej partii ciała 30 min 80 zł